O FIRMIE


Firma INSTALDOM założona została w maju 2000r. przez Krzysztofa Baczyńskiego, który jest jej właścicielem. Jest firmą rodzinną. W początkowej fazie swojego istnienia zajmowała się tylko i wyłącznie montażem instalacji sanitarnych, gazowych i C.O. Zdobyte z czasem doświadczenie pozwoliło firmie na poszerzenie swojej działalności o sprzedaż, serwis oraz projektowanie instalacji.

Obecnie prowadzimy sklep stacjonarny branży hydraulicznej i grzewczej, wraz z produktami specjalistycznymi. Zajmujemy się autoryzowanym serwisem urządzeń m.in. Buderus, Ferroli, Junkers. Montujemy, przerabiamy, tworzymy instalacje grzewcze gazowe, C.O., sanitarne, hydrauliczne, klimatyzacyjne, wentylacyjne, kanalizacyjne i wszystkie inne okołobranżowe.

Wykonujemy przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe. Posiadamy własną koparkę i inny niezbędny sprzęt „ciężki”. Równocześnie zajmujemy się szeroko pojętym wykonywaniem projektów instalacji, zarówno gazu, wody, kanalizacji, wentylacji, chłodzenia, jak i rozbudowy sieci.

Wykonujemy zlecenia prywatne i dla przedsiębiorców. Nie startujemy w przetargach, bo nie cena a jakość jest dla nas najważniejsza. Prowadzimy współpracę z wieloma instalatorami oraz serwisantami w regionie. Świadczymy usługi dla firm branży budowlanej oraz deweloperów.

Startujemy w konkursach projektowych instalacyjnych. Podejmujemy się wyzwań, na które inni się nie decydują.

Posiadamy fachowców w wąskich branżowych specjalizacjach.

Specjalizujemy się w sprzedaży części serwisowych oraz fachowym doradztwie w tym zakresie.

Nasze produkty serwisowe są wysyłane do Polski i za granicę, a nasz dział serwisowy doradza większości serwisantów w kraju.

Prowadzimy nadzór inwestorski oraz funkcje kierownika budowy instalacji.

Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia.

Nie korzystamy z usług podwykonawców.

Nasi pracownicy to wyspecjalizowana, doświadczona kadra o odpowiednim wykształceniu, doświadczeniu i chęci do pracy.

Z roku na rok, w trosce o naszych klientów, poszerzamy swoją działalność o kolejne usługi, wprowadzamy udogodnienia, szkolimy się i specjalizujemy.